EN

Kontakt i współpraca

1

BEST Wrocław jest organizacją, która dociera do studentów jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Mamy z nimi stały kontakt dzięki projektom, które organizujemy cyklicznie na Politechnice Wrocławskiej (EBEC – European BEST Engineering Competition, BIT Fest, Inżynieria Kultury, BEST Courses, BEST Career Week).

Staramy się połączyć wiedzę zdobytą na studiach z praktyką, pracą i życiem codziennym. Głównym celem jest zintegrowanie przez nasze działania trzech środowisk - studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

2

Jako część międzynarodowej organizacji jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i potrafimy działać wspólnie z innymi grupami. Nasze osiągnięcia w postaci projektów przez nas organizowanych oraz możliwości działania na większą skalę, mówią o nas jako o dobrych partnerach do współpracy.

BEST Wrocław daje szansę studentom na rozwijanie się, poszerzanie swojej wiedzy oraz poznanie firm z nami współpracującymi. Oferujemy spotkania z firmami, promujemy praktyki i szkolenia, staramy się formować kontakt pomiędzy studentami a firmą. Naszym zamiarem jest ułatwienie partnerom dotarcie do studentów, z którymi chcą nawiązać współpracę.

Zachęcamy firmy chcące promować swoją działalność wśród wrocławskich studentów do współpracy z nami.

Do tej pory zaufali nam

Zaufani partnerzy

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in. PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

Goldman Sachs jest światowym liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej, papierów wartościowych i zarządzania inwestycjami. Oferujemy szeroką gamę usług finansowych skierowanych do rozbudowanej i zróżnicowanej bazy klientów, która obejmuje korporacje, instytucje finansowe, rządy i osoby prywatne. Jako firma o zasięgu globalnym zatrudniamy ludzi pochodzących z całego świata, reprezentujących różne narodowości, ścieżki edukacji oraz doświadczenia. Jesteśmy otwarci na ich perspektywy, energię, innowacyjne pomysły i gotowość do uczenia się oraz dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

Do naszego warszawskiego biura poszukujemy studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w dziale Engineering w ramach Software Engineering, Systems Engineering, CyberSecurity i Quantitative Strategists. Dołącz do nas i rozwijaj się w Java, Python, NoSQL, Kafka, RabbitMQ, Spark, Hadoop, ReactJS, buduj modele finansowe lub zajmuj się cyberbezpieczeństwem!

Oferujemy:

  • Summer Internship — 10 tygodni (Lipiec - Wrzesień 2021)
  • Off-cycle Internship — 3-12 miesięcy (4 lub 5 dni w tygodniu)
  • New Analyst Programme — rola na pełen etat dla absolwentów

Aplikuj przez gs.com/careers

Credit Suisse to międzynarodowa firma działająca między innymi w branży bankowości inwestycyjnej z główną siedzibą w Zurychu, której wrocławski oddział jest jednym z największych pracodawców w dolnośląskiej stolicy.

Głównym celem lokalnego centrum jest projektowanie nowatorskich i wartościowych rozwiązań oraz budowanie ogólnopolskiej bazy wiedzy. Credit Suisse zatrudnia pracowników z obszaru finansów , biznesu , IT i wielu innych dziedzin – zarówno doświadczonych specjalistów, jak również studentów oraz absolwentów wyższych uczelni, którym oferuje możliwości rozwoju i perspektywę międzynarodowej kariery.

Credit Suisse oferuje 3-miesięczne programy stażowe oraz 12-, 17- i 24- miesięczne programy rozwoju talentów, które obejmują cały obszar działalności firmy. Dzięki temu, osoby zaczynające w firmie swoją karierę zawodową mają niesamowitą okazję do nabycia przydatnych umiejętności z zakresu swoich zainteresowań.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o firmie Credit Suisse, koniecznie odwiedźcie ich stronę:

credit-suisse.com/careers

oraz polubcie stronę na facebooku i instagramie:

facebook.com/creditsuissecareers

IG: creditsuisse_careers

Zarząd organizacji

Sekretarz

Michał Ślimak

+48 721 070 642
michal.slimak@best.wroclaw.pl

Prezes organizacji

Joanna Pietrzyk

+48 695 729 588
joanna.pietrzyk@best.wroclaw.pl

Skarbnik

Aneta Orlik

+48 661 275 759
aneta.orlik@best.wroclaw.pl

Ds. kontaktu z firmami

Julia Gębska

+48 500 092 822
julia.gebska@best.wroclaw.pl

Ds. promocji

Natalia Czyżyk

+48 501 099 547
natalia.czyzyk@best.wroclaw.pl

Ds. zasobów ludzkich

Kinga Foksińska

+48 666 149 593
kinga.foksinska@best.wroclaw.pl